O nas

„Twój Lekarz” – to służba zdrowia w najbliższej okolicy, po sąsiedzku. Od 2003 roku tworzymy sieć nowoczesnych przychodni medycznych w gminie Kobierzyce i w południowych dzielnicach Wrocławia. Zapewniamy podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną,  zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Wiemy jak ważny jest łatwy dostęp do lekarza i szybka diagnostyka.

Stawiamy na profesjonalizm, życzliwość i skuteczność.

Każdego dnia nasi lekarze udzielają ponad 400 porad. 9 przychodni „Twój Lekarz” obejmuje opieką niemal 30 tysięcy osób. Troska o ich zdrowie, w połączeniu z najwyższymi standardami świadczonych usług to cele, które przyświecają całemu zespołowi naszej sieci.

NASZE WARTOŚCI

W naszej pracy kierujemy się ideą lekarza rodzinnego, który zapewnia pacjentowi wszechstronną opiekę przez cały czas, nie tylko w momencie jego choroby. Naszą misją jest codzienna troska o zdrowie mieszkańców. Prowadzimy edukację prozdrowotną i propagujemy profilaktykę. Dzielimy się wiedzą i wdrażamy nowoczesne planowanie leczenia. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szkolenia lekarzy rodzinnych

 

„Twój Lekarz”

ŻYCZLIWIE, TROSKLIWIE, PO SĄSIEDZKU