Dołącz do naszego Zespołu!

NZOZ Twój Lekarz to sieć przychodni we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce. Od 2003 roku zapewniamy kompleksową opiekę medyczną z refundacją NFZ oraz usługi komercyjne. W placówkach ze znakiem Twój Lekarz oferujemy: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień. Działamy profesjonalnie, by nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i rozwój. NZOZ Twój Lekarz jest jednostką akredytowaną do prowadzenia specjalizacji w zakresie Medycyny Rodzinnej. Naszych Lekarzy zachęcamy do zdobywania nowych kwalifikacji. Współpracujemy także z kilkudziesięcioma specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu Pacjenci mogą liczyć na całościową opiekę i konsultacje specjalistyczne. 

Co roku zwiększamy liczbę poradni i zapraszamy do Zespołu kolejne osoby. Regularnie otwieramy też przychodnie NZOZ Twój Lekarz w nowych lokalizacjach. Wkrótce nowe placówki rozpoczną działalność przy ulicy Zakładowej na osiedlu Promenady Wrocławskie oraz przy Krzyckiej, gdzie zlokalizowana będzie Poradnia Dziecka Zdrowego z Punktem Szczepień. Będzie to spore wzmocnienie dla naszych ośrodków, zlokalizowanych we Wrocławiu przy ulicach: Zwycięskiej, Skarbowców i Kunickiego.

Naszą dewizą jest życzliwość i otwartość – zarówno dla Pacjentów jak i Ludzi, którzy chcą z nami pracować! Szukasz zatrudnienia w ochronie zdrowia? Czekamy na Twoją aplikację pod adresem: rekrutacja@localhost

Pobierz ogłoszenia: